TJS Straník – Bordovice 1:4 (1:0)

Muži TJS Straník se v krásném nedělním odpoledni poprvé představili v nové sezóně domácím divákům.

Zápas začali lépe hosté, kteří se více tlačili do koncovky, zatímco domácí hrozili především z rychlých brejků. I tak se dostal TJS Straník do vedení, když se Pavelka dokázal uvolnit na levé straně, jeho centr proletěl před bránou až skončil na kopačce Váhaly, který míč uklidil do brány – 1:0. Další gól do poločasu nepadl, tak domácí šli do kabin s nadějným náskokem.

Druhý poločas začli opět lépe hosté, kteří přehrávali svého soupeře. Nakonec se dopracovali i ke gólu, když dokázal hostující hráč propálit zeď a dostat míč za záda brankáře – 1:1. O pár minut později se dostali hosté do rychlého přečíslení, které skočilo gólem – 1:2. Poté mohli domácí srovnat krok, když byl L.Hruška faulován v pokutovém území. Ovšem nabízenou penaltu Polášek nedokázal umístit mezi tři tyče. Tak přišel trest, když hosté vstřelili další dva góly z trestných kopů.

Nakonec tak TJS Straník doma utržil debakl 1:4, a pohybuje se „opět“ na posledních místech tabulky.

Rubrika: Aktuality.