TJS Straník – Bartošovice 0:2 (0:1)

TJS Straník přivítal na svém hřišti soupeře z Bartošovic, který měl na kontě po dvou kolech tři body, zatímco domácí byli stále bez bodu.
Zápas pro domácí nezačal nejhůř, když si vypracovali domácí i územní převahu, ale šance si už vytvořit nedokázali. Za to hosté hrozili z rychlých brejků. První gól utkání vstřelili hosté, když se dostal po rohovém kopu k hlavičce nehlídaný hráč hostů – 0:1. Do poločasu měli domácí ještě jednu vyloženou šanci, když po rychlé rozehrávce a následném centru hlavičkoval Hejkal, ale jeho pokus brankář efektivně vyškrábl. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1.
V druhém poločase padl opět jediný gól, když se za obranu dostal hostující hráč, který dokázal dostat míč za záda brankáře – 0:2. Domácí sice poté měli více ze hry, ale šance nepřicházely, tak hrozili opět hosté z brajků. Za zmínku stojí ještě střela domácích zpoza velkého vápna, která se od tyče odrazila přímo k branláři. Další gól nepadl již na žádné straně, tak si Bartošovice odvážejí ze Straníka tři body za vítězství 0:2.
Rozhodčí: Žitník, Mikolanda
Rubrika: Aktuality.