Nábor SK Straník

Sportovní klub Straník uspořádal v pátek, 11.9.2020, nábor malých fotbalistů v rámci projektu „Měsíc náborů“ pod záštitou FAČR.

Za krásného počasí na perfektně připraveném trávníků čekalo zúčastněné děti 9 stanovišť vedené nejen patrony místního SK, ale také GTM OFS Nový Jičín Radimem Dreslerem a odchovancem Stranické kopané s druholigovými zkušenostmi Janem Pleškem. Nejen fotbalové dovednosti, ale i pohybové, koordinační a silové cvičení si všechny děti s chutí vyzkoušely. Akce se zúčastnily děti ze Straníku i okolní a každé z nich si za splnění všech úkolů na hřišti odneslo dárkový balíček.
Věříme, že všichni zúčastnění byli s akcí nadmíru spokojeni, což se projevilo na prvním tréninku po náboru, kde dorazilo hned několik nových tváří se zájmem stát se fotbalistou. Za organizátory děkujeme všem zúčastněným a věříme, že akci brzy úspěšně zopakujeme.
Kdo nábor nestihl, nemusí zoufat, stačí přijít na kterýkoliv trénink v PÁTEK od 17 hodin nebo zavolat na telefonní číslo 724 332 697 a zjistit vše potřebné.

Rubrika: Aktuality.