Lichnov- TJS Straník 3:2 (2:1)

Dorostenci TJS Straník přivítali na půdu Lichnova, který doma ještě nepoznal hořkost ztráty bodů. I přes snahu a velké šance se nakonec nepodařilo vydřít žádný bod, když domácí Lichnov vyhrál 3:2.

Zápas začali velice aktivně hosté, když se hodně tlačili do útoku, z čehož vyplynul tlak v podobě standartních situací, když si domácí pomáhali ostrými fauly, které rozhodčí přehlížel a nechal barevné kartónky ve své kapsičce. Po sérii rohů se ale krásnou hlavičkou prosadil Hejkal – 0:1. Obdržený gól domácí úplně zmrazil, ovšem hosté nedokázali využít další vyložené šance. Postupem času se domácí začali dostávat do zápasu, drželi více míč. Jako blesk z čistého nebe přišel gól domácích, když přímo od rohového praporku s velkým přispěním vítru zapadl míč přímo do sítě – 1:1. Utkání se opět úplně otočilo, nyní hráli lépe domácí, hosté hrozili z rychlých brejků. Ovšem gól padl na domácí straně, když střelu z hranice velkého vápna brankář vyrazil do strany, jenomže nepokrytý útočník domácích zasunul míč pod břevno – 2:1. Do kabin se šlo se stavem 2:1 ve prospěch domácích.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s tím, že soupeř je více než hratelný, na rozdíl postavení v tabulce, a body nejsou daleko. TJS Straník začal hrát více defenzivně s rychlými brejky, což domácím očividně dělalo problémy, když nejednou se dostali hosté do přečíslení, které buď skončilo nevyoužitou situací nebo faulem. Ovšem hosté se gólu přeci jen dočkali, když si L.Váhala pohrál s domácí obranou, což nebylo poprvé, a pěkným lobem překonal brankáře – 2:2. Dále se pokračovalo v podobné hře, ale přišel další gól, bohužel do sítě TJS Straník. Ztracený míč na půlce se stal osudným, když po rychlé nahrávce a následném centru se z malého vápna domácí hráč nezmýlil. Další gól i přes šance na obou stranách nepadl, tak TJS Straník na jaře porpvé poznal jak chutná porážka.

Rozhodčí: Pargáč
Branky: Váhala L., Hejkal
Rubrika: Aktuality.