Aktuální info

Je za námi další kolo fotbalových soutěží, ve kterých dokázaly týmy TJS Straník uhrát jen tři body díky výhře mužů na půdě Bartošovic.

Muži

TJS Straník se díky výhře na půdě Bartošovic zase o kousek přiblížil k záchraně, jenomže i přímí konkurenti v boji o setrvání v III.třídě dokázali bodovat, když Hl.Životice vyhrály v Kujavách a Žilina dokázala remizovat ve Fulneku. Stále tak Straníku chybí k záchraně minimálně pět bodů, když se opět dostal před Vražné na jedenácté místo. Před Straníkem jsou na desátém a devátém místě s pětibodovým náskokem Hladké Životice a Lubina, o další bod napřed jsou Bartošovice společně s Žilinou. Příštím soupeřem TJS Straník je Fulnek C.

Dorost

TJS Straník se po prohře na půdě Lichnova propadl na šesté místo, když v přímém souboji o čtvrté místo porazilo Vražné Kunín na jeho hřišti. Nyní Straník ztrácí dva body na čtvrté místo. Velké překvapení se urodilo v Rybím, kde poprvé v sezóně poznali hořkost porážky hráči z Petřvaldu, na který se stále dotahuje duo Lichnov, Spálov. Dalším soupeřem TJS Straník bude předposlední Pustějov.

Žáci

Žáci nedokázali bodovat na půdě předposledních Sedlnic, a tak stále jsou na dně tabulky bez bodového zápisu. Zatímco nedávný otloukánek soutěže, Hostašovice, si drží druhé místo a stále tak útočí na první Veřovice. Příští zápas sehrají žáci TJS Straník doma právě proti lídrovi tabulky z Veřovic.

Rubrika: Aktuality.